Front-end Developer

Gniezno, Greater Poland Voivodeship, Poland · ITC

Description

Grupa 1MM z siedzibą w Londynie będąca liderem rynku w przekazach pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski jest właścicielem kilku marek, które stale odnotowują wzrost udziałów rynkowych. Nasze produkty są powszechnie znane i rozpoznawane w UK, w związku z tym planujemy dalszy rozwój naszych aktualnych oraz nowych marek i rynków. Dynamiczne zmiany rynkowe usług finansowych tworzą możliwości ciąglego rozwoju, związku z tym, poszukujemy doświadczonej i kompetentnej osoby do współpracy z naszym Centrum Usług Wspólnych w Gnieźnie, posiadającej wizję i pasje działania w nowoczesnym rynku FINTECH na stanowisku:

FRONT-END DEVELOPER

Co będziesz robić w naszym zespole?

Requirements

Nasze oczekiwania:

Benefits

Praca dla Grupy 1MM to także:


Proszę o zamieszczeniu w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Dla Samych Swoich Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. Nr 101, poz. 922)"

Równocześnie informujemy, iż:

Administratorem danych osobowych jest Dla Samych Swoich Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Tużycka 8/6, 03-683 Warszawa. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Apply for this job